Spektakl uczniów ZSP „Poskromienie złośnicy”

Siedmiu uczniów występuje w spektaklu teatralnym na scenie auli ZSP w Lublinnie. Noszą współczesne ubrania. Odgrywają swoje role. Jest też scenografia - architektura miasta we Włoszech, Padwa. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia. „Poskromienie złośnicy” na motywach komedii W. Szekspira został przygotowany specjalnie na okoliczność podsumowania  XII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Portret Rodzinny 2021. Młodych „aktorów” przygotowywała Agnieszka Aleksandrowicz, opiekun koła teatralnego w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie.

Fotoreportaż ze spektaklu – link do strony XII Międzynarodowe Biennale „Portret Rodzinny” 2021