Aukcja dla Justyny w Filharmonii Lubelskiej

Wielkie podziękowania dla FILHARMONII LUBELSKIEJ od grupy Pomagamy Justynie!

6 XII 2015 roku tuż po wspaniałym koncercie Pana Piotra Selima, przeprowadziliśmy w Filharmonii aukcję prac uczniów i absolwentów ZSP w Lublinie, studentów WA UMCS, artystów lubelskich, członków Związku Artystów Plastyków oraz Ogniska Plastycznego przy Towarzystwie Sztuk Pięknych w Lublinie.

Dziękujemy bardzo serdecznie Pani Dorocie Kurzątkowskiej i Pani Ewelinie Kowalskiej, które pomogły nam zorganizować całe przedsięwzięcie.

Szczególne wyrazy uznania kierujemy do Pani Małgorzaty Stępnik, która po raz kolejny z wielkim kunsztem poprowadziła aukcję prac dla Justyny.

Jesteśmy wdzięczni za pomoc Rodzicom i uczniom z klasy 3b, a także Stowarzyszeniu Lubelski Plastyk i Pani Annie Kawalec, która tradycyjnie zrobiła wszystko byśmy mogli pomóc Justynce.