Aukcja prac uczniów – październik 2011

Stowarzyszenie Lubelski Plastyk Stowarzyszenie Lubelski Plastyk

Stowarzyszenie „Lubelski Plastyk”, Rada Rodziców, Dyrekcja oraz cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie serdecznie zapraszają na aukcję prac uczniowskich, która odbędzie dn. 20 października 2011 r. (czwartek) w budynku szkoły przy ul. Muzycznej 10a.

Zgodnie z tradycją szkolnych aukcji, wystawione będą prace z rysunku, malarstwa, grafiki, rzeźby oraz tkaniny artystycznej i snycerstwa.

Jak już to jest przyjęte w kilkuletniej tradycji szkolnych aukcji, prace licytujemy poprzez deklarowany wykup „cegiełek” Stowarzyszenia „Lubelski Plastyk”, które wraz z uczniowskim samorządem, jest faktycznym organizatorem imprezy. Pozyskane z aukcji środki przeznaczone będą na pomoc artystycznie utalentowanej młodzieży ZSP w Lublinie i na inne działania mające promować wizerunek szkoły w kraju i regionie (wystawy, przeglądy, plenery, itp.). Organizacja aukcji jest działaniem związanym z wolontariatem członków Stowarzyszenia i pomocą rodziców uczniów szkoły.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nabyciem oryginalnych prac młodych artystów, unikatowych przedmiotów dekorujących wnętrze, a także tych, którzy chcą wspierać szkolną społeczność Lubelskiego Plastyka.

Początek aukcji o godz. 17.00 w szkolnej auli.

Oto zaledwie kilkanaście unikatowych prac z bogatej aukcyjnej kolekcji, które zdobią każde wnętrze i tylko od Ciebie zależy, czy znajdą się w Twoim domu!

Dlaczego w dniu 20 X 2011 r. warto przyjść na aukcję do Lubelskiego Plastyka?

• Każda z wystawionych prac jest indywidualna, niepowtarzalna i niedroga.
  • Kupując dzieła naszych uczniów wpierasz finansowo i moralnie młodych artystów.
  • Całkiem przypadkowo możesz stać się posiadaczem przedmiotu, który w przyszłości stanie się dziełem sztuki na miarę Pabla Picassa.

Nawet, jeśli nie zamierzasz czegokolwiek kupić – przybądź na naszą aukcję – wielkie widowisko, podczas którego Lubelski Plastyk zmienia się w nastrojowy DOM AUKCYJNY.

ZAPRASZAMY NA NIEPOWTARZALNY WIECZÓR DO LUBELSKIEGO PLASTYKA – WSTĘP WOLNY