IX Makroregionalne Biennale „Dyplom 2011”

Starsze dokumenty z przygotowań do Biennale „Dyplom 2011”

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół Plastycznych
Makroregionu Północno-Wschodniego

Zespół Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie w obecnym roku szkolnym 2010/2011, będzie organizatorem IX Makroregionalnego Biennale „Dyplom 2011” przeglądu najlepszych dyplomów w specjalnościach i specjalizacjach szkół plastycznych makroregionu północno – wschodniego z ostatnich dwóch lat.

W związku z podjętymi przygotowaniami, prosimy o przekazanie informacji o tym, jakie specjalności i specjalizacje będą reprezentować Państwa szkoły, a także o przesłanie niezbędnych materiałów do katalogu wręczanego podczas otwarcia IX Biennale w dn. 10 czerwca 2011 r.

Na stronie internetowej ZSP im. C. K. Norwida w Lublinie w zakładce IX Makroregionalne Biennale „Dyplom 2011” będzie można pobrać stosowne pliki: informację o harmonogramie przygotowań do imprezy, makietę strony do katalogu (należy ją odesłać na płycie CD w formacie PDF), schemat przestrzeni ekspozycyjnej dla poszczególnych szkół.

We wszelkich sprawach związanych z przygotowaniem wystawy, prosimy o kontakt z wicedyrektorem Krzysztofem Dąbkiem lub z kierownikiem reklamy wizualnej Andrzejem Mazusiem.

pdf PLIKI