Konkurs Recytatorski w Języku Francuskim

Element dekoracyjny. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów do udziału w siódmej edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego w Języku Francuskim organizowanego przez XXX LO im. księdza Jana Twardowskiego Lublinie. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w formie zdalnej. Każdy uczestnik nagrywa recytację za pomocą telefonu komórkowego, kamery lub aparatu fotograficznego. Proporcje obrazu to: poziomo 16: 9; pionowo 9: 16; rozdzielczość 1920: 1080 (lub większa). Nagranie z recytowanym utworem należy przesłać do dnia 26 marca 2021 r. Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele języka francuskiego.

Element dekoracyjny. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Spróbuj zmierzyć się z trudną sztuką recytacji, weź udział w konkursie.

Agnieszka Drzewiecka
Szkolny koordynator ds. konkursów