Nauczyciele kontra uczniowie!

Uczniowie i pracownicy szkoły, dwie drużyny sportowe w sali gimnastycznej ZSP w Lublinie. Od lewej siedzą: Daniel Targoński i Tomasz Krasowski. Od lewej stoją: dyr Krzysztof Dąbek i v-ce dyr Alina Tkaczyk, v-ce dyr Andrzej Mazuś, Teresa Skrzypiec-Rejzner, Krzysztof Wereński Anna Giecko. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.13 października 2019 roku w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie odbył się miecz piłki siatkowej Nauczyciele-Uczniowie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Mecz przebiegał dramatycznie, trwał pięć setów. Ostatecznie w tie-breaku zwyciężyli uczniowie 15:3. Gratulujemy zwycięstwa. Zapraszamy do fotogalerii.

tekst Teresa Skrzypiec-Rejzner

fot. Małgorzata Kierczuk-Macieszko

Opis alternatywny. Galeria składa się z 30 plików graficznych.

Uczniowie i pracownicy szkoły reprezentują dwie przeciwne drużyny (składy męsko-żeńskie). Rozgrywają mecz piłki siatkowej w sali gimnastycznej ZSP w Lublinie. Panuje atmosfera rywalizacji.

Pod ścianami siedzą uczniowie i obserwują mecz. Sędzią jest nauczyciel Robert Wojniusz, który stoi na koźle (sportowy sprzęt) na środku sali, przy siatce.

Zespół młodzieży zagrzewa do walki poprzez okrzyki drużynowe i okrzyki chłopców sczepionych ze sobą pod ręce. Czipinderki szkolne wykonują taniec.

Nauczyciele, Teresa Skrzypiec-Rejzner i Ryszard Paluch tańczą trzymając się pod ramiona. Śmieją się i klaszczą w dłonie. R. Paluch żartuje wykonując śmieszne gesty.

Zawodnicy przeciwnych drużyn dziękują sobie po skończonym meczu podając sobie ręce przy siatce.

Dyr Krzysztof Dąbek dziękuje zawodnikom, ściska ich dłonie. Wręcza zespołom dyplomy. Są też nagrody. K.  Dąbek trzyma siatkę z cebulą w podniesionej w górze ręce. T. Skrzypiec-Rejzner niesie czekolady i konserwy na wiklinowej tacy.

Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.