Nowa pracownia fotografii w ZSP

MKiDNW dniach 1 czerwca – 18 września 2015 roku realizowane były zakupy wyposażenia pracowni fotografii i mediów cyfrowych dofinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu: „Rozwój infrastruktury kultury” priorytet: „Infrastruktura szkolnictwa artystycznego”.

Budżet projektu wyniósł ponad 23 tysiące złotych, z czego 20 tysięcy pochodziło z dotacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szkoła wzbogaciła się o nowe wyposażenie pracowni fotografii: aparat z zestawem wyposażenia (statyw i obiektywy) oraz system oświetlenia studia fotograficznego. Zakupiony został także serwer oraz oprogramowanie umożliwiające posługiwanie się narzędziami przestrzeni wirtualnej, tworzenie witryn internetowych, banerów, a także archiwizację prac.