Osiągnięcia uczniów w konkursie na ekslibris

W dniu 3 marca 2017 roku w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – Ekslibris „Bajki, Baśnie I Legendy Polskie” w Radomiu uczniowie z Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie zdobyli następujące nagrody:

• Zuzanna Nastaj (5 OSSP) – wyróżnienie w kategorii Grafika warsztatowa.
  • Karolina Wójcikowska (5 OSSP) oraz Stanisław Falenta (5 OSSP)  – nominacje do grupy nagród i wyróżnień w kategorii Grafika warsztatowa.

Ponadto do wystawy zostali zakwalifikowani uczniowie: Joanna Boguta, Marcelina Borowiec, Kaja Brodecka, Kinga Ciepiel, Oliwia Dryło, Mateusz Dzieciuch, Zuzanna Hanc, Julia Janus, Aleksandra Kochańska, Ada Kosmala, Róża Kowalczyk, Kinga Krasucka, Anita Kuna, Paulina Kurek, Elwira Lipko, Mateusz Obara, Artur Ohanesyan, Maciej Rapa, Paulina Renc, Magda Sobiesiak, Sandra Sozoniuk, Gabriel Talarek, Tomasz Wesołowski, Maria Wrona.

Nauczyciele prowadzący: Anna Świerbutowicz-Kawalec, Ryszard Paluch, Robert Wojniusz.

Serdecznie gratulujemy!

E. K.