Pomoc dla Anny Tosiek

Stowarzyszenie Lubelski Plastyk Stowarzyszenie Lubelski Plastyk
Anna Tosiek16 marca 2014 roku, Anna Tosiek, absolwentka Zespołu Szkół Plastycznych im. C.K. Norwida w Lublinie, w wyniku porażenia prądem, trafiła w ciężkim stanie do jednego z warszawskich szpitali.

Ania jest obecnie studentką pierwszego roku na wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Jako uczennica ZSP im. C.K. Norwida w Lublinie odnosiła liczne sukcesy artystyczne – m.in. była laureatką ogólnopolskich konkursów i przeglądów artystycznych, brała udział w ogólnopolskich plenerach malarskich, prezentowała swoje prace w wystawach indywidualnych i grupowych. Szkołę ukończyła z wyróżnieniem.

W najbliższym czasie będziemy prowadzili zbiórkę pieniędzy na pomoc dla Ani (m.in. na leczenie i rehabilitację). Wpłat można dokonywać na konto bankowe Stowarzyszenia Lubelski Plastyk, które działa na rzecz uczniów i absolwentów ZSP im. C.K. Norwida w Lublinie (dane poniżej).

Bardzo prosimy o Waszą pomoc!

Dane do dokonywania wpłat:
Stowarzyszenie Lubelski Plastyk
ul. Muzyczna 10A