„Prezentacje” – wystawa fotografii

Zapraszamy na wystawę fotograficzną pt. „Prezentacje” do galerii Biblio  przy ul. Szaserów 13-15 w Lublinie.

Eksponowane prace zostały wykonane przez uczniów z Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie, pod opieką artystyczną Małgorzaty Kierczuk-Macieszko i Krzysztofa Wereńskiego.

Wystawa otwarta do 24.02.2016 roku.

5 lutego w galerii Biblioteki Multimedialnej Biblio odbył się wernisaż wystawy prac fotograficznych uczniów naszej szkoły zatytułowanej „Prezentacje”. Swoje zdjęcia pokazali: Michał Zabielski, Tomasz Walencik, Dorota Tyszko, Yan Derdziak, Antoni Kołodziejek, Magda Sobiesiak i Paulina Renc.

IMG_6283Prezentowane na wystawie fotografie są przedstawieniem indywidualnych zainteresowań twórczych ich autorów, wizualizacją subiektywnego odbioru otaczającej nas rzeczywistości oraz własnych pasji. Mimo dużej różnorodności prac łączy je jedno, bardzo duża wrażliwość plastyczna młodych twórców oraz to, co w fotografii jest szczególnie ważne –  wyczucie chwili. Wystawę można zobaczyć w godzinach pracy Biblio w galerii przy ulicy Szaserów 13-15 jeszcze przez okres ferii zimowych. Zapraszamy w imieniu autorów prac oraz nauczycieli fotografii.

Krzysztof Wereński