Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2015

Od lewej: premier Ewa Kopacz, Oliwia DryłoDnia 14 października 2015 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie odbyły się uroczystości święta Komisji Edukacji Narodowej. W obchodach brali udział uczniowie i nauczyciele z całej Polski. Wśród reprezentantów województwa lubelskiego obecna była Oliwia Dryło, która otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2015/2016 za wysokie osiągnięcia w poprzednim roku szkolnym. Oliwia jest uczennicą klasy IIA Liceum Plastycznego w Zespole Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie.
Od lewej: premier Ewa Kopacz, Oliwia Dryło

Na uroczystości KEN przybyli, m. in. premier Ewa Kopacz, marszałek senatu Bogdan Borusewicz oraz minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska. Po przemówieniu Pani Premier nastąpiło wręczenie dyplomów. Otrzymali je najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych w kraju.

Oliwii Dryło serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

E.K.