V Międzynarodowe Artystyczne Warsztaty Rzeźbiarskie 2014

WARUNKI UCZESTNICTWA

• W warsztatach rzeźbiarskich biorą udział 2-3 osobowe zespoły uczniów z klas przedmaturalnych ( III LP i V OSSP) pod opieką nauczyciela oraz indywidualnie uczniowie zainteresowani realizacjami w technikach odlewu z metalu.
  • Każdy zespół zgłasza się na plener z gotowym projektem formy przestrzennej, warunki wykonawstwa uzgadnia się z organizatorami Warsztatów do dnia 30. 04. 2014 r. Warunki wykonania rzeźb odlewanych w metalu – od projektu do wykonania – uzgadniane są podczas warsztatów.
  • Zatwierdzone przez organizatorów projekty rzeźb powinny być zrealizowane w czasie trwania warsztatów (10 dni).
  • Uczestnicy przywożą ze sobą podstawowe narzędzia (dłuta i inne) niezbędne do realizacji prac.
  • Organizatorzy zabezpieczają materiał do realizacji rzeźb plenerowych i odlewów.
  • Prace wykonane podczas warsztatów są własnością organizatora ( ZSP Lublin ) i będą eksponowane na terenie Lublina.
  • Akces udziału i imienne zgłoszenia uczestników do 30 kwietnia 2014 r.
  • Uczestników Warsztatów obowiązują przepisy porządkowe i regulaminy obowiązujące w ZSP Lublin.
  • Koszty uczestnictwa ( 500 PLN/ os – wyżywienie i noclegi) ponoszą szkoły wysyłające uczniów i nauczycieli. Zakwaterowanie i wyżywienie w Bursie Szkół Artystycznych, adres: 20-620 Lublin, ul. Muzyczna 8.
  • O udziale w Warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani na zakończenie dyplomami i dokumentacją prac rzeźbiarskich.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły:

Zespół Szkół Plastycznych
ul. Muzyczna 10 a
20 – 612 Lublin
tel/ fax: 081 5327239

Komisarz Warsztatów :
mgr Waldemar Arbaczewski (rzeźba plenerowa)
mgr Agnieszka Kasprzak (odlewy w metalu)
Tel. 501627273

plik .pdf program