Wielki Bal Kostiumowy w ZSP

Oryginalnie ubrana młodzież z Lubelskiego Plastyka w tanecznych rytmach muzyki zakończyła okres zimowego karnawału. Dnia 21 lutego szkolna aula zamieniła się w różnobarwne, huczne widowisko, podczas którego świetnie bawili się wszyscy – uczniowie, rodzice i nauczyciele. Szczególnie gimnazjaliści mocno zaakcentowali swoją obecność.

Zgodnie z tradycją balu maskowego, na zasadach konkursu, dziewczęta i chłopcy prezentowali swoje stroje poprzez indywidualne i grupowe występy, które spotkały się z gorącymi owacjami, natomiast jury przysporzyły niemałego kłopotu wobec trudnego wyboru.

Już od bardzo wielu lat, bal kostiumowy cieszący się niesłabnącym powodzeniem wszedł na stałe w edukacyjny cykl nauczania naszej szkoły. Podczas zabawy realizowane są treści, cele oraz zadania z podstawy programowej takich przedmiotów, jak projektowanie, fotografia i film, reklama wizualna, tkanina artystyczna…O tym, jak bawiliśmy się w tym roku możesz przekonać się oglądając fotoreportaż.

E. K.