85 lat Lubelskiego Plastyka

85-lat-ZSP-LublinW związku z jubileuszem 85-lecia szkoły, w październiku odbywają się okolicznościowe wystawy prac uczniów z archiwum ZSP. Można je zobaczyć w miejskich galeriach i instytucjach, w których regularnie goszczą prace uczniów ZSP. Należą do nich: Galeria WBP, miejski Ratusz, Galeria multimedialna Biblio, Muzeum Archidiecezjalne, MDK nr 2. Wstęp na wystawy – wolny.
Z A P R A S Z A M Y

1. Wystawy prac uczniów Zespołu Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie na terenie Lublina

2. Wystawy prac uczniów Zespołu Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie na terenie szkoły

• Wystawa Katarzyny i Piotra Józefowiczów w Galerii Szkolnej 23.10.-30.11.2015
  • Wystawy prac uczniów i absolwentów na terenie szkoły

Z okazji jubileuszu szkoły została wydana publikacja.

Z okazji jubileuszu szkoły została zbudowana prezentacja multimedialna zawierająca wybrane wydarzenia z życia szkoły w latach 2010-2015.

pdf Program jubileuszu 85-lecia szkoły – 23.10.2015