Aukcja prac uczniów ZSP

aukcjeSzanowni Państwo

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie w miejscu także niecodziennym.

W Lubelskim Plastyku dnia 12 grudnia 2008 r. o godz. 18.00 odbędzie się AUKCJA prac uczniów i nauczycieli.

Przygotowaliśmy prace malarskie (olej, akryl, akwarela, tempera), tkaniny, w tym także unikatowe batiki, rzeźby w drewnie oraz dzieła graficzne i inne.

Wszystkie eksponaty zostały wykonane pod kierunkiem wysokiej klasy specjalistów – nauczycieli naszej Szkoły – Zespołu Szkół Plastycznych.

W tym dniu Szkoła zaprosiła wiele ważnych osobistości, znaczących dla życia kulturalnego naszego miasta.

Aukcja będzie wzbogacona pokazem medialnym dotyczącym działalności naszej placówki, np. wystawa Portret Rodzinny w Teatrze Narodowym, uzyskanie I nagrody w walce o indeks Hestii, plenery uczniowskie, wernisaże. Galeria szkolna przygotowała liczne wystawy w pomieszczeniach obiektu. Gościnność Rady Rodziców stworzy ciepłą i niepowtarzalną atmosferę, w której nie może zabraknąć Pani/Pana.

Zapraszamy również kandydatów do naszej Szkoły, do gimnazjum oraz do liceum, razem z rodzinami aby potwierdzić słuszność przyszłego wyboru. Podczas aukcji w wyznaczonym miejscu można również pokazać swoje prace nauczycielom Zespołu Szkół Plastycznych w celu określenia możliwości dalszej edukacji artystycznej.

Dochód z Aukcji zostanie przeznaczony na zakup materiałów plastycznych niezbędnych do powstawania nowych, jeszcze piękniejszych i wartościowszych prac.

Samorząd Szkolny, Rada Rodziców ZSP w Lublinie

Lublin, .11.2008

Wybrane prace na aukcję:

Reportaż z przebiegu aukcji

image_pdfimage_print