Dyplomy uczniów w roku szkolnym 2011/12

STRONA 1 SNYCERSTWO TKANINA ARTYSTYCZNA REKLAMA WIZUALNA IVA REKLAMA WIZUALNA 6b

TKANINA ARTYSTYCZNA

Nauczyciele prowadzący: Marta Wasilczyk, Anna Łoś

Guz Anna

Temat pracy dyplomowej: „Kalejdoskop” – aplikacja

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Zestaw 7 prac w technice aplikacji, 33x100cm, prezentacja multimedialna.

Kamińska Renata

Temat pracy dyplomowej: „Szara godzina” – gobelin

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Zestaw 2 prac w technice gobelinowej z bordiurą, 80x100cm, prezentacja multimedialna.

Kowalczyk Izabela

Temat pracy dyplomowej: „Kamienny kawałek świata – lubelski detal architektoniczny” – haft

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Zestaw 3 prac w technice haftu,  prezentacja multimedialna.

Majczyna Martyna

Temat pracy dyplomowej: „Wibracje” – haft przewlekany

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Zestaw 3 prac w technice haftu przewlekanego, prezentacja multimedialna.

Poznańska Małgorzata

Temat pracy dyplomowej: „Uwaga, orkiestra!” – batik

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Zestaw 9 prac w technice batiku, 80x80cm, prezentacja multimedialna.

Pyza Berenika

Temat pracy dyplomowej: „Kampanile” – przestrzenna forma tkacka

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Zestaw 2 prac, 150x250cm, prezentacja multimedialna.

Sawecka Izabela

Temat pracy dyplomowej: „Wychodzimy z zimy” – aplikacja, haft

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Realizacja w technice aplikacji i haftu, 100x220cm, prezentacja multimedialna.

Zarzeczna Agnieszka

Temat pracy dyplomowej: „Cisza” – instalacja ażurowa

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Instalacja zestawiona z 60 elementów ażurowych, 150x150x250cm, prezentacja multimedialna.