Dyplomy uczniów w roku szkolnym 2011/12

STRONA 1 SNYCERSTWO TKANINA ARTYSTYCZNA REKLAMA WIZUALNA IVA REKLAMA WIZUALNA 6b

REKLAMA WIZUALNA KLASA 4A

Nauczyciele prowadzący: Andrzej Mazuś, Waldemar Figiel

Borkowska Aleksandra

Temat pracy dyplomowej: Projekt strony internetowej dla ZSP im. C.K. Norwida w Lublinie

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Zestaw plansz A-1, szt. 5, prezentacja multimedialna.

Kicińska Zofia

Temat pracy dyplomowej: Kampania społeczna – „Futro to luksus za cenę śmierci i cierpienia”

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Cykl plakatów A-1, szt. 5, prezentacja multimedialna.

Krasoń Ewelina

Temat pracy dyplomowej: Kampania społeczna – „Wiem co jem”

Krysa Dorota

Temat pracy dyplomowej: Kampania reklamowa dla firmy „Aldo”

Maksim Judyta

Temat pracy dyplomowej: Opracowanie typograficzne do opowiadania „Alicja w Krainie Czarów”

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Makieta książki, prezentacja multimedialna

Mizińska Karolina

Temat pracy dyplomowej: Projekt serii ceramiki łazienkowej, oraz aranżacja pokoju kąpielowego

Sawicki Maksymilian

Temat pracy dyplomowej: Identyfikacja wizualna dla festiwalu „Wiosna Gospel”.

Wasilek Małgorzata

Temat pracy dyplomowej: Opracowanie typograficzne do opowiadania „Cena” Neil Gaiman

Zakres realizacji pracy dyplomowej: Makieta książki, prezentacja multimedialna.