II miejsce Zuzanny Kasperek

Nagrodzeni uczniowie, wśród nich Zuzanna Kasperek i dorosłe osoby pozują do zdjęcia. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.W czerwcu 2022 r. w Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetii w Chełmie odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego „Najciekawsze Doświadczenie Przyrodnicze” zorganizowanego w roku szkolnym 2021/2022 przez ośrodek LSCDN oddział Chełm.

Zuzanna Kasperek, uczennica klasy II A uzyskała w powyższym konkursie II miejsce wykonując film animowany dotyczący doświadczenia zatytułowanego „Chemiczne Światła Drogowe” ukazując przebieg i odwracalność reakcji utleniania i redukcji. Opiekunem merytorycznym był pan Tomasz Banaszkiewicz.