Pomagamy Justynie wygrać walkę z rakiem!

filharmonia_pozKto nie mógł być na naszej ostatniej akcji POMAGAMY JUSTYNIE w Filharmonii, niech się nie martwi, zapraszamy już 18 grudnia (piątek) o godz. 20.00 do Collegium Maius (ul. Jaczewskiego 4) bezpośrednio po koncercie na aukcję prac plastycznych – wspaniały prezent na święta!

Obrazy, grafiki i rzeźby przekazane na aukcję pochodzą od ludzi dobrej woli, uczniów i absolwentów ZSP im. C. K. Norwida w Lublinie, studentów WA UMCS, artystów lubelskich, członków Związku Artystów Plastyków oraz Ogniska Plastycznego przy Towarzystwie Sztuk Pięknych w Lublinie. Dodatkowo podczas aukcji można zakupić (bez licytacji) unikatowe książki z fragmentami utworu Tajemniczy Ogród ilustrowane przez absolwentkę ZSP w Lublinie Annę Tosiek.

Anna Świerbutowicz- Kawalec

html Pomagamy Justynie wygrać walkę z rakiem!