ROK SZKOLNY 2017/18 (wybór)

• Statystyka czytelnicza za II semestr roku szkolnego 2017/2018
  •  Nowe książki w bibliotece, marzec 2018
  • W ramach współpracy z Filią nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, w lutym 2018 roku wypożyczono książki dla naszych czytelników. Zapraszamy do szkolnej biblioteki.  Spis woluminów
  • W konkursie czytelniczym ze znajomości utworu Aleksandra Fredry pt. „Zemsta” przeprowadzonym dnia 26 stycznia 2018 r. pierwsze miejsce zdobyła Alicja Pawelec z klasy 2 b OSSP w Lublinie. Serdecznie gratulujemy!
  • Statystyka czytelnicza za I semestr roku szkolnego 2017/2018

Całkowita liczba wypożyczonych woluminów – 1 929, w tym uczniom 1 575. Średnia wypożyczeń na jednego ucznia 6,85. Najwięcej wypożyczyła klasa 2b – 403 woluminów, gdzie średnia wypożyczeń na jednego ucznia wyniosła 16,1 książek. Serdecznie gratulujemy!

• Wyniki konkursu czytelniczego „Polecam – Przeczytaj”- laureatka Anna Myszkowiak (2A LP)
  • W konkursie czytelniczym ze znajomości utworu Aleksandra Kamińskiego „Kamienie na szaniec” przeprowadzonym dnia 26 października 2017 r. pierwsze miejsce zdobyła Martyna Jachowicz z klasy 3 b OSSP w Lublinie. Serdecznie gratulujemy!
  • Poaukcyjny kiermasz prac uczniów ZSP
  • Biblioteka ZSP w Lublinie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w szkolnym konkursie czytelniczym na recenzję przeczytanej książki. Polecam – Przeczytaj” ma formułę cyklicznego konkursu miesięcznego i będzie trwał od października do kwietnia 2018 roku. Czytaj dalej →

Zbiory cyfrowe – dostępne nieodpłatnie online w Bibliotece Cyfrowej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie pozwolą czytelnikom na zapoznanie się z najcenniejszymi zbiorami WBP, zaliczonymi do Narodowego Zasobu Bibliotecznego.

Wpis wielostronicowy. Przełączaj się na inne strony w lewym dolnym rogu tekstu.